Добрий день, мене звати Олег і мені 35 років.

Я співробітник Scanbe.io. Бажання дізнатися подробиці про когось у той чи інший момент є у кожного громадянина чи організації.

 Добрий день, мене звати Олег і мені 35 років. Я співробітник Scanbe.io. Бажання дізнатися подробиці про когось у той чи інший момент є у кожного громадянина чи організації. У цьому полягає суть цього виду перевірки. Йдеться отримання додаткової інформації щодо всебічного вивчення людини. Часто це потрібно при прийомі на роботу. Пошук подробиць про людину необхідний у підприємницькій сфері для вирішення конкретних питань.

 Однак якщо з цілями цього процесу все зрозуміло, то з питанням про те, яку інформацію можна знайти про людину, маючи, як мінімум, базові відомості. Давайте почнемо прямо зараз!

 Знайти які-небудь подробиці про особисту або професійну біографію людини, що цікавить вас, дуже просто.

 Знаходження імені та прізвища людини – простий спосіб знайти людину.

 Однак ця стратегія не завжди дає бажаний результат, і навіть якщо ви знайдете людину на ім'я, кількість нових даних буде не настільки значним. Практично використовувати scanbe.io для проведення поглибленого пошуку та отримання більш детальної інформації про людину.

 Scanbe.io може знайти адреси людини в кількох реєстрах: реєстр нерухомості - якщо людина має нерухомість (з 2003 року), реєстр фізичних осіб-підприємців, реєстр юридичних осіб (адреси засновників та кінцевих бенефіціарів).

 Система автоматично формує перелік інформації, яка має вирішальне значення під час обговорення питань працевлаштування чи партнерства чи будь-якого іншого зв'язку з громадянином: наявність у базі даних для пошуку громадян, дані про борги тощо.

 Скориставшись нашим сервісом, коли вам необхідно дізнатися інформацію про людину, ви отримаєте найточніші та найактуальніші дані.

 Ми маємо дані про людей, які публікуються федеральними агентствами. Детальна інформація про особистість людини міститься у більш ніж 40 мільйонах записів у більш ніж 20 базах даних. Пошук може здійснюватися легально та законно.

 Крім того, ви можете отримати інформацію про юридичні дані людини: адресу, телефон та борги, адреси нерухомості, номери телефонів, кримінальні звинувачення, судові розгляди та багато іншого.


Comments