دولت جمهوری دومینیکن سرمایه‌گذاران خارجی را تشویق می‌کند

دولت جمهوری دومینیکن سرمایه‌گذاران خارجی را تشویق می‌کند


دولت جمهوری دومینیکن سرمایه‌گذاران خارجی را تشویق می‌کند تا کسب‌وکارهایی را برای کمک به تقویت اقتصاد محلی ایجاد کنند. اتباع خارجی که کسب و کاری را در یک منطقه آزاد تجاری راه اندازی می کنند واجد شرایط معافیت 15 ساله از کلیه مالیات بر درآمد و مالیات شرکت ها و همچنین مالیات ها و عوارض صادراتی از جمله مشوق ها هستند. علاوه بر این، با تعهد قوی دولت به گردشگری پایدار، سرمایه‌گذاران خارجی که کسب‌وکاری در بخش گردشگری راه‌اندازی می‌کنند، از مالیات بر درآمد و سایر معافیت‌های مالیاتی در 10 سال آینده معاف هستند.

اقتصاد جمهوری دومینیکن با رشد 6.6 درصدی در سال 2016 به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. این کشور کارائیب گزینه ای مقرون به صرفه برای سرمایه گذاران و بازنشستگان است که در جستجوی پناهگاهی امن، پایدار، زیبا و با آب و هوای گرم هستند.
پاسپورت دومینیکا هر بخش برای سرمایه گذاری قابل قبول است و کل مبلغ باید حداقل برای سه سال نگهداری شود. با این حال، عدم رعایت این الزام می تواند منجر به لغو اقامت یا تابعیت شود.

درخواست اقامت دائم بین 2 تا 4 ماه بررسی می شود. پس از دریافت مدارک اقامت دائم، متقاضیان باید 6 ماه قبل از ثبت درخواست شهروندی منتظر بمانند که معمولاً طی 2 تا 3 ماه بررسی می شود.

گزینه درآمد غیرفعال بازنشسته/خارجی

اتباع خارجی که درآمد منفعل ثابت از خارج دریافت می کنند و در پنج سال گذشته متوالی این درآمد را کسب کرده اند، می توانند واجد شرایط این گزینه باشند. نمونه هایی از درآمد غیرفعال شامل درآمد بازنشستگی، اجاره از املاک اجاره ای، سود سهام یا سایر بازده سرمایه گذاری است.

 


zibaiiaim zibaiiaima

26 Blog posts

Comments