مشاوره ی حقوقی

مشاوره ی حقوقی با هدی سبحانی

مشاوره حقوقی
با پیچیده شدن روابط بین انسان ها و سازمان ها ، برای حل مشکلات و اتمام معاملات دربایستن به یک فرد مستحضر در این مقوله می باشد. تمامی شرکت ها و ارگان ها دربایستن به یک مشاوره حقوقی دارند، که این به معنی الزام قرار عدل بستن با یک دفتر وکالت با تجربه در زمینه حقوقی می باشد. ولی آیا شما هم در مقوله حقوقی نیاز به مشاور دارید؟ آیا اطلاعات کافی در گویه حقوقی ندارید؟ با ماه همراه باشید.

امروزه به واسطه زندگی شهری بسیاری از مردم درگیر مسائل قانونی و حقوقی در گستره های تجاری، مالی، خانوادگی و … هستند. همان طور که می دانید انسان ها در ماضی برای بازداری از هرج و مرج اقدام به قانون گذاری کرده و باتوجه به شرایط سیاست مملکت خود این قوانین را در هر گستره بسط و گسترش دیتا اند. در حال آماده مشاوره حقوقی و آگاهی از قوانین برای حل و فصل مسائل مختلف بسیار ضروری است. ولی چرا مشاوره های حقوقی در جوامع امروزین بایستگی دارد؟ آیا اطلاع از قوانین کفایت می کند و سایر نیازی به مشاوره با وکلا یا مشاوران حقوقی نخواهد بود؟

در حال حاضر بسیاری از کسان که با دشواری ها حقوقی مواجه هستند که متاسفانه بدون اطلاع از شرایط و قوانین حاکم در جامعه اقدام به شکایت یا دادخواست حقوقی می کنند. بدون شک آن ها خود را برنده پرونده می دانند، اما در پسین دادگاه آن ها هستند که با داشتن مدارک و راهنماها مستحکم بازنده خواهند شد. علت وقوع این رویداد کاملا روشن هست، زیرا آن ها قوانین را به حقیقت نشناخته بودند.
تلفن مشاوره حقوقی با وکیل به چهره مجانی :
موکلین و اشخاص حقیقی و حقوقی میتواند از روش های انلاین با دیگر وکلای قضائیه مثل وکلای بازنشسته و قاضی های بازنشسته به چهره سر راست یا تلفنی مشاوره حقوقی مجانی و تلفنی و مشاوره آنلاین داشته باشند که این امکان از تهران وکیل برای شما هم وطنان برپایی شده است. در طهران وکیل مشاوره حقوقی تلفنی مجانی هستی دارد که هنگامیکه شما نخواهید به صورت مجانی با وکیل قضائیه پیوستگی داشته و مشاوره حقوقی گرفتن کنید و فراهم باشد شما میتوانید سوال حقوقی خود را در دسته پرسش و پذیرش حقوقی در سایت تهران وکیل سرنوشت مشاوره حقوقی مجانی آنلاین مطرح نمایید و بعد از آن وکلای ما مرتبط قیمت جستار شما اقدام به پاسخ گویی به سوالات شما و دادن مشاوره به شما میکنند.

مشاوره حقوقی چیست؟
مشاوره از شور به معنای رایزنی کردن می آید از دیر باز الایام و در تمامی عقاید و ادیان رایزنی کردن فرمایش حسنه به شمار آمده و نسبت به آن پیشنهاد شده است. اوج این رهنمود در کیش اسلام می باشد که هم در قرآن کریم نسبت به آن پیشنهاد های فراوانی شده است و هم در سیره پیامبر و ائمه اطهار (ع) مشاوره با سایرین به گزیده تر علما نگریستن می گردد. امروزه با پروا به پیشرفت دانش و فناوری و پیچیده شدن ارتباطات اجتماعی، اقتصادی و سیاسی مردم با یکدیگر و گره خوردن امور حیات ملت با هم، نیاز به مشاوره با متخصص هر امری، یک جستار دوری ناپذیر می باشد.

با توجه به تخصصی و فنی شدن امور مختلف زندگی شهروندان، این دربایستن به شکل فزاینده‌ای رو به گسترش می باشد. یکی از موارد بی اندازه تخصصی که دربایستن به مشاوره در آن به شدت بین ملت پرماسیدن می‌گردد مشاوره حقوقی است.
مزایای مشاوره حقوقی حضوری

مشاوره حقوقی حضوری باستانی ترین طریق مشاوره به احصاییه می رود، اما با توجه به تاثیر مثبتی که مشاوره رو در رو دارد، هنوز هم احد از بهترین طریق های مشاوره به شمار می رود. معمولا در این روش می توان به راحتی بهترین وکیل و یا رایزن را انتخاب کرده و با مراجعه به دفتر و یا بنیاد-نهاد-سازمان حقوقی وی، به صورت حضوری با وی رایزنی کرده و این سوژه مایه می شود بتوان بهترین نتیجه را از این مشاوره به دست آورد. البته ناتوانی هایی نیز دارد، که برخی از کسان نتیجه به دست آمده را به سستی های این شیوه ترجیح داده و مشاوره حضوری را برگزیدن می کنند. بدین ترتیب با توجه به سنتی بودن این روش، اغلب افراد هنوز هم آن را می پسندند.

اگر برای رهایی جان خود و عزیزانتان به دنبال بهترین متخصص در هر زمینه ای هستید، بهترین وکیل دادگستری هم تنها گذرگاه نجات از دردسرهای برآمده از دعاوی کیفری و حقوقی خواهد بود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، آیا ما برای هر پرونده‌ای در قوه قضائیه نیاز به مشاوره حقوقی و حضور در یک مؤسسه حقوقی داریم؟ برای اخذ وکیل دادگستری و به کارگیری خدمات وی برای مشاوره حقوقی قبل از هر چیزی شما باید با اهمیت این موضوع آشنا بوده و آن را درک کنید. مدارک و مستندات مهم و کاربردی در هر دعوای حقوقی کدام‌ها هستند؟ راه اصلی ورود به یک پرونده قضائی و کامیابی در آن کدام است؟ اینها سؤالاتی است که شما پیش از هر اقدامی در مسائل قضائی و حقوقی باید به پذیرش آنها برسید. پاسخی که تنها در بهترین مؤسسه حقوقی تهران آنها را خواهید یافت.

قوه دادگستری جمهوری اسلامی ایران دربرگیرنده بخش‌های مختلفی برای حل دشواری ها و دعاوی بین اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد که هر کدام از این بخش‌ها هم وکیل دادگستری ویژه خود را می‌طلبد. تأثیر یک وکیل پایه یک قضائیه خوب همانند تأثیر یک جراح حاذق و زبده است. اگر برای نجات جان خویش و عزیزانتان به پیگیری بهترین جراح و پزشک هستید، بهترین وکیل دادگستری هم فقط مسیر رهایی از دردسرهای ناشی از دعاوی کیفری و حقوقی خواهد بود.
وظایف اصلی مشاوران حقوقی
ارائه راهنمایی‌های حقوقی: یکی از مهمترین وظایف مشاور حقوقی، مشاوره و ارشاد به مشتریان است. چه شخصی و چه سازمانی
نمایندگی مشتریان: مشاور حقوقی نمایندگی مشتریان را در دادرسی‌ها بر عهده می‌گیرد.
انجام تحقیقات حقوقی: تحقیقات قانونی یکی دیگر از وظیفه اصلی وکیل قانونی است.
پیش‌نویس نامه حقوقی: یک مشاور حقوقی، مدارک مربوط به فعالیت‌های مشتری خویش را تهیه می‌کند که می‌تواند دربرگیرنده اظهارات، قرارداد یا موافقت نامه باشد.
وظایف کلی مشاور حقوقی
تهیه و حاضر کردن متن قراردادهای کمپانی یا سازمان و نظارت بر روند عقد آنها
ارائه اطلاعات لازم و سپریدن امور حقوقی مربوط به انواع مناقصه ها، مزایده ها و …
ارائه مشاوره های حقوقی به مدیران و کارکنان
جمع آوری، رسیدگی و تنظیم اطلاعات لازم برای تهیه قوانین، اساسنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و …
انجام کلیه کارهای مربوط به ثبت، تغییرات در ساختار، انحلال شرکت ها و …( عمدتا در شرکت های خصوصی)
جمع آوری اطلاعات لازم و به کارگیری آنها برای پدافند از سازمان یا کمپانی مربوطه در محاکم قضایی
رسیدگی به شکایات و دعاوی حقوقی و اداری
راهنمایی در گزینش وکیل برای کسان و سازمان ها
یک وکیل خوب باید مقام و شان داور را محترم شمرده و به ایشان ارج بگذارد.

 

مشاور حقوقی


hoda sobhani

9 Blog posts

Comments